رنگدانه‌های پوستی

رنگدانه‌های پوستی-فروشگاه اینترنتی ماینودرم

یکی از مشکلات رایج پوست که ممکن است در سنین مختلف با آن درگیر شوید، لکه‌های پوستی است. در ادامه با یکی از مواد موثره،   (active ingredient)، ماینودرم که در محصولات روشن کننده و از بین برنده‌ی رنگدانه‌های پوستی از آنها استفاده می‌شود آشنا خواهیم شد.

رنگدانه‌ پوستی چیست؟

دلیل شکل گیری رنگدانه‌های پوستی، فعال سازی بیش از حد ملانوسیت‌ها است. ملانوسیت‌‌‌‌ها در لایه چهارم قشر از قشر germinativum در اپیدرم قرار دارند. ملانوسیت‌ها مسئولیت تولید ملانین را بر عهده دارند.

رنگدانه‌های پوستی به ۳ دسته تقسیم می‌شوند :

  • ملاسما

تصور بر این است که ملاسما ناشی از تغییرات هورمونی است و ممکن است در دوران بارداری ایجاد شود. ملاسما می‌تواند در هر ناحیه از بدن ظاهر شود، اما بیشتر بر روی شکم و صورت ظاهر می‌شود.

  • لکه‌های آفتاب:

    این لکه ها؛ لکه های کبدی یا عدس‌های خورشیدی نیز نامیده می‌شوند، لکه‌های خورشید بسیار رایج بوده و معمولا به قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب مرتبط هستند. این لکه‌ها در مناطقی مانند دست و صورت که در معرض آفتاب هستند ظاهر می‌شوند.

  • هایپرپیگمانسیون بعد از التهاب:

    این لکه‌ها نتیجه آسیب یا التهاب پوست هستند. یکی از دلایل عمده این نوع از رنگدانه‌ها، آکنه‌ها (جوش‌ها) هستند.

™TYROSTAT چیست؟

TYROSTAT که از گیاه شمال پرایس کانادا استخراج می‌شود، کاهش دهنده‌ی قوی از فعالیت آنزیمی تیروزیناز است و یکی از آنزیم های اصلی در مهار رنگدانه‌های پوستی می‌باشد.

اثر این ماده در کنترل و کاهش ملانین پوست نسبت به آربوتین، زردچوبه و هیدروکینون بیشتر است و همچنین فاقد عوارض جانبی ناخواسته است.

کاربرد ™TYROSTAT

™TYROSTAT با ایجاد محدودیت در تولید ملانین و کاهش قرمزی پوست باعث وجود آمدن ظاهر یکنواخت پوست می‌شود. همچنین جهت درخشندگی و روشن کنندگی پوست و لکه‌های تیره استفاده می‌شود.

← با اطمینان؛ این ماده باعث کاهش رنگدانه های پوستی خواهد شد. همچنین با استفاده از محصولاتی که در آنها از این ماده موثره استفاده        شده است، بعد از گذشت ۳ هفته، نتایج برجسته ای در کاهش ظاهر لکه های پوستی ناشی از گذشت سن، لکه های آفتاب سوختگی،   لکه های ایجاد شده در دوران بارداری و … ایجاد می‌شود و از افزایش درخشندگی در پوست خود برخوردار خواهید شد.

 

Mineaderm روز به روز در حال توسعه و رشد است تا راهنمای مراقبت از خودمان باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. این فیلد الزامی است.